Haber

Şanlıurfa’da deprem mi oldu? SON DAKİKA! Şanlıurfa’da bugün 27 Şubat depremi var mı? Şanlıurfa’da deprem mi oldu?

Şanlıurfa ‘da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre Şanlıurfa Deprem olup olmadığı merak ediliyor. Tamam, Şanlıurfa nda deprem oldu mu? Bugün Şanlıurfa ‘da deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Şanlıurfa depremi ve AFAD Şanlıurfa deprem şiddeti merak ediliyor. Peki Şanlıurfa’da deprem oldu mu? SON DAKİKA! Şanlıurfa’da bugün 27 Şubat depremi var mı? Şanlıurfa’da deprem mi oldu? Kandilli’de son sarsıntı listesi!

KANDİLLİ SON DEPREM

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Son dakikasallamak haberler i ile vatandaşa anlık deprem haberi veriyor. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntıların ardından büyük yıkımın yaşandığı Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde 5.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı çevre illerde de hissedildi. AFAD, bugün saat 12.04 sıralarında merkez üssü Yeşilyurt olan 5.6 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. Depremin derinliği 6.96 km olarak açıklanırken, sarsıntı çevre illerde de hissedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu